• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Фестиваль стемів та мініатюр "Талія та Мельпомена"

Фестиваль стемів та мініатюр "Талія та Мельпомена"

2015-03-27

/Files/images/Центр/khrUaBX8s1M.jpg

/Files/images/Центр/aqCHv_1aYaM.jpg 26 березня в Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання відбулося велике свято акторської майстерності - фестиваль стемів та мініатюр "Талія та Мельпомена". Не дивлячись на те, що фестиваль пройшов вперше, він має вже 5-річну історію, адже став продовженням КВК між командами клубів за місцем проживання "Веселий пінгвін". Але маленьким акторам та їх педагогам-організаторам формат КВК став замалий, не було змоги розвернутися та показати всі свої таланти. Тож захід одержав нову форму та зміст, а разом з тим і нове, сподіваємося довге, життя.

/Files/images/Центр/4CKDwL8c7uQ.jpg

Темою гри була обрана "Кіноманія" - тобто все, що пов`язано з кінофільмами. В заході взяли участь 9 команд клубів за місцем проживання, а саме: збірна команад клубів "Червоні вітрила" та "Юніор", команда клубу "Мушкетер", команда клубу "Камертон", збірна команда клубів "Інтелект" та "Клуб ім. Ю. О. Гагаріна", команда клубу "Десна", збірна команда клубів "Юність" та "Фортуна", збірна команда клубів "Джерельце" та "Чайка", команда клубу "Берегиня" та команда відділу соціально-профілактичної роботи. А оцінювало майстерність акторів справедливе журі: директор Центру Давидов Вячеслав , начальник відділу у справах сім`ї та молоді Семенець Валерій та КВН-щик Койдан Сергій. Один виступ має тривати до 7 хвилин та оцінюється за 10-бальною шкалою.

Цього року виступи команд могли бути різними - веселими, сумними, філософськими, романтичними тощо. Команди були налаштовані показати всю багатогранність своїх талантів. Тим, що запам`яталися глядачу було подаровано найбільше овацій. Наприклад, збірна команда клубів "Червоні вітрила" та "Юніор" показала веселий виступ про кінотеатри, де висміювалися "вади", що можуть бути і у сучасного глядача, і у сучасного актора. Команда відділу соціально-профілактичної роботи показали філософську та надихаючу мініатюру про те, що у кожного в житті своя "кінороль", але як ми її виконаємо - залежить лише від нас самих. Збірна команда клубів "Джерельце" та "Чайка" розвеселили глядачів стемом про зйомки одного і тогож фільму у різних жанрах. А команад клубів "Фортуна" та "Юність" відтворили на сцені справжнє індійське кіно з яскравими маленькими акторами у головних ролях. Команда клубу "Десна" дуже органічно та талановито показала непорозуміння між режисером та актором другорядної ролі. А перше місце отримала команда клубу "Берегиня". Її "кіно" про сучасні колоритні перевезення у маршрутних таксі, де доброзичливо висміювалися вади як водіїв, так і пасажирів, підкорило всіх. Неповторним було і виконання стему про непорозуміння між українським та американським режисереми через труднощі перекладу.

/Files/images/Центр/Hz656Hy5hWg.jpgТож журі однойстайно присудило перемогу команді клубу "Берегиня", друге місце зайняла збірна команад клубів "Юність" та "Фортуна", а третє - команда відділу соціально-профілактичної роботи.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у майбутньому командам, що залишилися без місць.

Також Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання висловлює подяку Коледжу економіки та технологій ЧНТУ за гостинно надане приміщення та музичний супровід.

Кiлькiсть переглядiв: 130

Коментарi