• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч активу клубів за місцем проживання з представниками міського самоврядування

Зустріч активу клубів за місцем проживання з представниками міського самоврядування

2011-10-18

Діти та підлітки – представники активу клубів за місцем проживання традиційно зустріли Європейський тиждень місцевої демократії у стінах міської ради.

18 жовтня 2011 року, за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді, в приміщенні міської ради відбулась зустріч вихованців клубів з представниками місцевого самоврядування. Захід, що вже вдруге проводиться, пройшов в комплексі загальноміських заходів до Європейського тижня місцевої демократії.

На зустріч з майже півсотнею підлітків прийшли начальник відділу у справах сім’ї та молоді В’ячеслав Голуб та директор Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання В’ячеслав Давидов.

Розказати про своє «клубне» позашкільне життя, поділитися враженнями від минулого та нового навчального року, внести пропозиції до проведення нових заходів – все це, у веселій та невимушеній атмосфері, на рівних, мали реальну змогу обговорити «діти» та «керівництво». Не обійшлося й без наболілих запитань щодо оновлення матеріально-технічної бази клубів та придбання нового інвентарю.

Важливим є факт, який повністю перекреслює пересічну думку, щодо молоді і підлітків, які зараз, як-то кажуть «нічим не цікавляться і нічим корисним не займають». Це не так! Цікавляться, думають, захоплюються, займаються у гуртках і секціях. І не тільки відвідують клуби та заходи педагогів-організаторів, а й вболівають за долю клубів і їх розвиток у місті, цінять та пишаються своїми педагогами.

«Подібні зустрічі дуже важливі, корисні й необхідні для міської влади» - відмітив В’ячеслав Голуб, – «вони дають змогу краще зрозуміти прагнення та вподобання сучасної молоді, щодо активного та корисного проведення власного дозвілля. Змістовного дозвілля.»

Добра справа підкріпилась приємними сюрпризами. Методична служба Центру анонсувала проведення окремого заходу для найактивніших вихованців клубів – «Осінній бал в стилі Hollywood», який відбудеться вже наприкінці жовтня. А також усі присутні мали змогу відвідати цікаву екскурсію приміщенням та кабінетами міської ради.

Також, зустріч стала гарною нагодою для презентації оновленого інформаційного флаєра про діяльність та клуби Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.

Зустріч активу клубів Зустріч активу клубівЗустріч активу клубів

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi